Responsive image

01

Individuální lekce s trenérem

S osobním trenérem dosáhnete svých cílů rychleji, efektivněji a bez rizika.

Trenéři jsou jsou připraveni dohlížet na kvalitu vašeho cvičení, budou Vás motivovat do dalších tréninků a starat se o vaši sportovní spokojenost. Sestaví Vám tréninkový plán ušitý „na tělo“, poradí s vašimi stravovacími návyky a absolvujete s ním diagnostiku složení těla na přístroji InBody 270. V přítomnosti osobního trenéra se budete cítit daleko více motivovaní a bude pro Vás zárukou kvalitně odvedeného a úspěšného tréninku.

Zobrazit trenéry

02

Masáže

Masáže pro regeneraci, uvolnění a hýčkání těla a duše, čas pro odbourání svalového napětí a stresu.

Každý den od 16:00 – 20:00 si u nás můžete dopřát jednu z následujících tří druhů masáží:

  • Relaxační masáž
  • Klasická masáž
  • Sportovní masáž

Zjistit více
Responsive image
Responsive image

03

Solárium

Přijďte načerpat energii do solária. Během UV záření se nejen opálíme, ale také načerpáme vitamín D, který má prokazatelný pozitivní vliv na naše psychické i fyzické zdraví.

K dispozici pro vás jsou dva typy solárií – vertikální a horizontální.

Důležité informace

04

Jídelníček na míru

Rádi byste se zbavili přebytečných kil či nabrali svalovou hmotu? V rámci osobních tréninků je nabídka i jídelníčků na míru, kde Vám trenér poradí a sestaví vše tak, aby Vám to vyhovovalo jak po cenové, tak i po zdravotní stránce.

Responsive image
Responsive image

05

Diagnostika těla a poradenství

Diagnostika těla je důležitá pro každého z nás. Umožní nám totiž poznat, jak je na tom naše stavba těla a zda nám nehrozí nějaké zdravotní riziko spojené s nadváhou či obezitou a stejně tak z velmi nízké váhy. Obzvláště informace poskytnuté měřením na InBody ocení lidé, kteří se snaží redukovat tělesné tuky, lidé podstupující úpravu stravovacích zvyklostí, lidé držící nejrůznější diety, aby se ověřilo, že jejich úbytky na hmotnosti jsou z tuku, a ne ze svaloviny, dále sportovci, lidé po nemoci, ženy po menopauze, atd…

Více informací