Pilates

Instruktor: Janča D.


Pilates, nebo též metoda pilates, je cvičební systém, který zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Cvičení Pilates je zaměřené na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna.

Rezervace lekce ZDE

Bodyshape intervalový trénink

Instruktor: Nika J.


Intervalový trénink s vysokou intenzitou je forma cvičení, u které bylo prokázáno, že podporuje metabolismus a buduje sílu, přičemž poskytuje stejné výhody aerobních cvičení s nižší a střední intenzitou v mnohem kratším čase.

Rezervace lekce ZDE

FIT Pump

Instruktor: Pablo D.


FIT Pump je průlom v silovém tréninku. Jedná se o silově vytrvalostní trénink s nakládací osou vhodný pro každého, kdo se snaží vytvarovat své tělo, zesílit a být fit. Během cvičení se využívá nižších váhových zátěží s mnohočetným opakováním pohybů.

Rezervace lekce ZDE

Jóga

Instruktor: Kája L., Kristýna B..


Zaměřuje se na cvičení pozic jógy v plynutí s dechem. V průběhu celé lekce je praktikována dechová technika /pranájáma/. Tak zvaná vinyasa – spojení jedné fáze dechu a jedné pozice, je základní charakteristikou Vinyasa flow yogy.

Rezervace lekce ZDE

HIIT

Instruktor: Iva M.


HIIT (intervalový trénink s vysokou intenzitou) je forma cvičení, u které bylo prokázáno, že podporuje metabolismus a buduje sílu, přičemž poskytuje stejné výhody aerobních cvičení s nižší a střední intenzitou v mnohem kratším čase.

Rezervace lekce ZDE

FitnessBox

Instruktor: Iva M.


FitnessBox je speciálně vytvořený dynamický cvičební program, při kterém se využívá prvků boxu a kickboxu. Během lekce se střídají dynamické údery a kopy, při kterých dochází k velkému energetickému výdeji a efektivnímu posilování končetin a trupu.

Rezervace lekce ZDE

Zdravá záda

Instruktor: Nika J.


Lekce ZDRAVÁ ZÁDA je pomalý typ cvičení, zaměřující se na prevenci bolesti zad nebo na snížení již vzniklých bolestí v oblasti páteře vlivem sedavého zaměstnání a špatných pohybových návyků. V lekci se zaměřujeme na protažení svalů, které mají tendenci se zkracovat, a posílení svalů s tendencí k ochabování. Pozornost je z velké míry věnována také aktivaci hlubokého stabilizačního systému neboli středu těla (core), zlepšení stability bederní páteře a dosažení pružného, ale zároveň silného těla.

Rezervace lekce ZDE

Power jóga

Instruktor: Julie H.


Při power józe je kladen důraz na plynulost z jedné pozice do druhé, spíše než na přistupování ke každé pozici zvlášť. Na rozdíl od některých jiných forem jógy nejsou pozice navzájem odděleny. Je to rychlá a intenzivní aktivita. Rychle se pohybujete z jedné pozice do druhé a spojujete své dýchání s různými pohyby vašeho těla. Lekce power jógy se může zdát spíše jako lekce aerobiku než jako uvolněný jógový zážitek. I když i toto cvičení vyžaduje pozornost a soustředění na dýchání, power jóga je spíše dynamičtější než meditativní.

Rezervace lekce ZDE

FitDance

Instruktor: Niki H.


Fit Dance je cvičební program, ve kterém budete svoji postavu formovat tancem. Hodinu Fit Dance protančíte na různé hudební a taneční styly. Hodina je pestrá – plná různých krokových variací a různých písniček a každý si v ní najde „to svoje“. Fit Dance nabízí možnost propojení sportu, pohybu a zábavy. Cílem je, aby si každý hodinu maximálně užil, zatančil si, odreagoval se, zapotil a odešel s dobrou náladou.

Rezervace lekce ZDE

Maminky

Instruktor: Iva M.


Cvičení pro maminky, které nemají hlídaní anebo možnost chodit jinak si zacvičit. Každá hodina je jiná, prolíná se HIIT, Kruhový trénink, Pilates a posilování… *Určeno pro maminky minimálně 3 měsíce po porodu. V případě císařského řezu po úplném zhojení a konzulaci s lékařem. Jinak je vstup na lekce na vlastní nebezpečí.

Rezervace lekce ZDE

Jumping

Instruktor: Diana K.


Je dynamická fitness aktivita prováděná na speciálně vyvinutých Jumping® PROFI trampolínách. Základem je kombinace rychlých a pomalých skoků, dynamických sprintů a silových prvků v kombinaci s balančními prvky pro dokonalý kardio trénink.

Rezervace lekce ZDE

Zumba

Instruktor: Pablo D.


Zumba je taneční fitness program. Zumba představuje aerobní trénink – jedná se o formu intervalového tréninku, využívá se pojmenování (intermittent training) – „přerušovaný trénink“. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Tepová frekvence se po dobu tréninku udržuje v aerobní zóně, zvyšuje se a klesá s měnící se skladbou.

Rezervace lekce ZDE

Upozornění: Rezervace na lekce je možné zrušit 8 hodin před začátkem lekce. Po nesplnění podmínek je storno poplatek 100 Kč.