Pilates

Instruktor: Janča D.


Pilates, nebo též metoda pilates, je cvičební systém, který zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Cvičení Pilates je zaměřené na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna.

Rezervace lekce ZDE

FIT Pump

Instruktor: Pablo D., Bernard D.


FIT Pump je průlom v silovém tréninku. Jedná se o silově vytrvalostní trénink s nakládací osou vhodný pro každého, kdo se snaží vytvarovat své tělo, zesílit a být fit. Během cvičení se využívá nižších váhových zátěží s mnohočetným opakováním pohybů.

Rezervace lekce ZDE

Jóga

Instruktor: Kája L., Julie H.


Zaměřuje se na cvičení pozic jógy v plynutí s dechem. V průběhu celé lekce je praktikována dechová technika /pranájáma/. Tak zvaná vinyasa – spojení jedné fáze dechu a jedné pozice, je základní charakteristikou Vinyasa flow yogy.

Rezervace lekce ZDE

HIIT

Instruktor: Iva M.


HIIT (intervalový trénink s vysokou intenzitou) je forma cvičení, u které bylo prokázáno, že podporuje metabolismus a buduje sílu, přičemž poskytuje stejné výhody aerobních cvičení s nižší a střední intenzitou v mnohem kratším čase.

Rezervace lekce ZDE

Funkční trénink

Instruktor: Sára K.


Funkční trénink je soubor cvičení, které přirozeným způsobem zapojují co nejvíce svalových skupin najednou a to tak, aby maximálně odpovídaly potřebám daného jedince – tedy aby se opravdu jednalo o „funkční trénink.“

Rezervace lekce ZDE

Zumba

Instruktor: Pablo D., Diana K.


Zumba je taneční fitness program. Zumba představuje aerobní trénink – jedná se o formu intervalového tréninku, využívá se pojmenování (intermittent training) – „přerušovaný trénink“. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Tepová frekvence se po dobu tréninku udržuje v aerobní zóně, zvyšuje se a klesá s měnící se skladbou.

Rezervace lekce ZDE

Zdravá záda

Instruktor: Sára K.


Lekce ZDRAVÁ ZÁDA je pomalý typ cvičení, zaměřující se na prevenci bolesti zad nebo na snížení již vzniklých bolestí v oblasti páteře vlivem sedavého zaměstnání a špatných pohybových návyků. V lekci se zaměřujeme na protažení svalů, které mají tendenci se zkracovat, a posílení svalů s tendencí k ochabování. Pozornost je z velké míry věnována také aktivaci hlubokého stabilizačního systému neboli středu těla (core), zlepšení stability bederní páteře a dosažení pružného, ale zároveň silného těla.

Rezervace lekce ZDE

Tabata

Instruktor: Nika J.


Tabata je kardiovaskulární trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonnost a fitness ve velmi krátkém čase. Cvičení se skládá z osmi 20sekundových cviků prováděných na 100 %, proložených dobou odpočinku 10 sekund. Klíčem k efektivitě v Tabata cvičení se jeví krátké intervaly odpočinku mezi cviky. Tabata zvyšuje nejen vaši kardio-respirační zdatnost, ale také svalovou sílu (záleží na výběru cviků, které si zvolíte a co chcete tréninkem rozvíjet).

Rezervace lekce ZDE

Maminky

Instruktor: Iva M.


Cvičení pro maminky, které nemají hlídaní anebo možnost chodit jinak si zacvičit. Každá hodina je jiná, prolíná se HIIT, Kruhový trénink, Pilates a posilování… *Určeno pro maminky minimálně 3 měsíce po porodu. V případě císařského řezu po úplném zhojení a konzulaci s lékařem. Jinak je vstup na lekce na vlastní nebezpečí.

Rezervace lekce ZDE

Upozornění: Rezervace na lekce je možné zrušit 8 hodin před začátkem lekce. Po nesplnění podmínek je storno poplatek 100 Kč.